Anadolujet Uçak Bileti

Anadolujet Uçak Bileti

Ucakall.com’dan alacağınız Anadolujet  uçak biletleri en ucuz uçak bileti niteliğindedir. Firmamız Anadolujet hava yollarının acentesi( bilet bayisi )dir. Online ve offline ( Alo Bilet ) olarak hizmet vermektedir. En uygun ucuz uçak bileti satışı gerçekleştiren ucakall.com müşteri memnuniyeti temel ilkesiyle sağlam ve güvenilir bir turizm seyahat acentesidir. Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, Türkiye'nin bayrak taşıyıcısı olan ulusal hava yolu şirketidir. Türk Hava Yolları'nın merkezi İstanbul'dadır.

Uçak bileti Online işlemler

Ucakall.com Junior Havacılık Turizm Taşımacılık  Ticaret Anonim Şirketinin bir şubesidir. Junior Havacılık A.Ş.  Online olarak en uygun ucuz uçak bileti, online check-in işlemleri ve hizmetleri, vize için uçak bileti rezervasyon belgesi düzenlemektedir. Ayrıca otel rezervasyon ve online satış işlemleri’de yapılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı tur organizasyonları konusunda yeterli bilgi birikimine sahip seyahat acentesidir. Otel ve tur hizmetlerini GoldTatil  üzerinden , online işlem imkanı sunmaktadır. 

Anadolujet uçuş Havalimanları

Anadolujet  hava yollarının acentesi olan Junior Havacılık Turizm Taşımacılık  Ticaret Anonim Şirketinin online şubesi olan Ucakall.com, Anadolujet yurtiçi ve yurtdışı ucuz uçak bileti satış noktaları aşağıdaki gibidir:

Yurt İçi Uçuş Noktaları : Anadolujet hava yolları ile ADANA Adana (ADA), ADIYAMAN ADIYAMAN (ADF), AMASYA MERZIFON (MZH), ANKARA ANKARA ESENBOGA APT (ESB), ANTALYA Antalya (AYT), BATMAN BATMAN (BAL), BINGOL BINGOL (BGG), BODRUM Milas (BJV), BURSA YENISEHIR (YEI), CANAKKALE CANAKKALE (CKZ), DALAMAN Dalaman (DLM), DENIZLI DENIZLI (DNZ), DIYARBAKIR DIYARBAKIR (DIY), EDREMIT EDREMIT (EDO), ELAZIG ELAZIG (EZS), ERZURUM ERZURUM (ERZ), ESKISEHIR ESKISEHIR ANADOLU (AOE), GAZIANTEP Oguzeli (GZT), HATAY Hatay (HTY), ISPARTA SULEYMAN DEMIREL (ISE), ISTANBUL Atatürk (IST), ISTANBUL Sabiha Gokcen (SAW), IZMIR Adnan Menderes (ADB), KAYSERI Erkilet (ASR), KONYA Konya (KYA), KUTAHYA ZAFER (KZR), MALATYA MALATYA (MLX), MARDIN MARDIN (MQM), MUS MUS (MSR),  NEVSEHIR NEVSEHIR (NAV), ORDU ORDU (OGU), SAMSUN CARSAMBA (SZF), SANLI URFA SANLI URFA (GNY), SANLIURFA SANLIURFA (SFQ), SIVAS SIVAS (VAS), TRABZON Trabzon (TZX), VAN VAN (VAN) havalimanllarına en uygun ekonomik, promosyonlu veya kampanyalı ucuz uçak bileti satışı yapılmaktadır.

Yurt Dışı Uçuş Noktaları : Anadolujet hava yolları dünyanın çeşitli ülkelerine uçmaktadır.

Anadolujet Ek Hizmetlerimiz:

Ucakall.com’dan alınan bütün Anadolujet  havayolları ucuz uçak biletlerine ilave hizmetler sunmaktadır. Anadolujet havayollarının sunduğu  ek hizmetler şunlardır. Online koltuk rezervasyonu, uygun ilave bagaj paketleri, uçak içi ikram, özel ihtiyaç hizmetleri sunulmaktadır.

  1.  Online koltuk rezervasyonu; ucakall.com’ dan aldığınız en uygun ucuz uçak biletlerinizle, sağlam, güvenilir, rahat, ferah, keyifli, neşeli ve sağlıklı bir uçuş gerçekleştirirken uçak da en uygun ve geniş koltuğa oturmak gerekir. Bunun için önceden Online koltuk rezervasyonu yapmanız faydalıdır. Uçakta beraber oturmayı garantilemek ve havalimanında sorun yaşamamak için koltuklarınızı önceden ayırmanızı tavsiye ederiz. Online check-in hizmetleri ücretli ve ücretsiz aşamaları şeklinde yapılır. Uçuş saatinden son 2 saate kadar yapılan Online check-in hizmetleri ücretlidir.

  2. En uygun bagaj paketleri;  Yurt içi ve yurt dışı ekonomik, uygun veya promosyonlu ucuz uçak biletinizle seyahat etmeden önce bagaj hakkınızın kaç kg olduğunu kontrol ediniz. Yurt içi ve yurt dışı seyahat öncesi fazla bagajınız varsa havalimanına gitmeden önce on-line bagaj hakkı satın alınız. Önceden online alınan kg bagaj ücretleri % 50 ve % 70 arasında indirimlidir.

  3. Uçak içi ikram :  ucakall.com’dan almış olduğunuz uçak biletleri size farklı lezzetler sunacaktır. Yemekler ve hafif yiyecekler Anadolujet konforu ile sıcak, soğuk, alkollü, alkolsüz içecekler ile lezzetli hafif yiyecek ve tatlılar hizmet olarak sunulmaktadır.

Bu ikramlar ücretli olarak yapılmaktadır.

  1. Özel ihtiyaç hizmetleri;   İlave uçuş rezervasyonu, Rezervasyon değişikliği, Sigorta işlemi, Kiralık otomobil, park ve havaalanı transferi, Oteller, villalar ve tekneler, İletişim bilgilerinin & acil durum iletişiminin ücretsiz değiştirilmesi, Yolcu adlarının her yolcu için 3 harfe kadar ücretsiz değiştirilmesi ve uçak bileti İptal hizmetleri verilmektedir.

Ucakall.com’un acentesi olduğu Anadolu jet 20 Mayıs'ta 1933’de Milli Savunma Bakanlığı'na bağlı " Hava Yolları Devlet İşletmesi " olarak kuruldu. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Anadolu jet, ilk uçuşunu 1933 tarihinde gerçekleştirmiştir.

Anadolu jet yurtiçi ve yurtdışı tarifeli uçuşlarına 1933 yılında yolculara uçakta daha iyi hizmet, uluslararası düzeyde kalite ve yüksek standartlarda bir konfor sunmak amacıyla başlamıştır.

Anadolu jet İki uçak ile faaliyete başlayan Anadolu jet uçak filosunu 260’den fazla uçağa çıkartmıştır. Anadolu jet beş kıtada farklı ülkelerde 500’den fazla noktaya ( destinasyona)  uçmaktadır. Türkiye içerisinde tarifeli ucuz uçuşlar gerçekleştirirken,  Asya, Amerika, Afrika, Uzak doğu ve Avrupa’ya  en uygun ekonomik uçak biletleri ile tarifeli ve charter uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Anadolu jet pilot ve kabin ekiplerine profesyonel eğitim sunmak için eğitim merkezi  ve teknik departman içinde oldukça deneyimli ve sertifikalı uçak , makina mühendisleri ve teknisyen ekibi vardır. Bu teknik ekiple Anadolu jet’in yanı sıra çeşitli uluslararası havayollarına teknik bakım hizmetleri sunan bir kurmuştur. 

Remove Limit